APITAL na svjetskom pčelarskom sajmu APIMONDIA u Kopenhagenu

APITAL na svjetskom pčelarskom sajmu APIMONDIA u Kopenhagenu

08. Listopad 2025 15:39

Od 23. do 27. rujna 2025. uspješno smo predstavili našu proizvodnju na najvećem pčelarskom sajmu na svijetu – APIMONDIA, koji je ove godine održan u Kopenhagenu (Danska).

Bok uz bok s najvećim svjetskim proizvođačima, APITAL je predstavio svoje strojeve i opremu iz vlastitog proizvodnog asortimana, s posebnim naglaskom na složene linije za punjenje i obradu pčelarskih proizvoda. Naš izložbeni prostor privukao je brojne posjetitelje, a ostvareni su i mnogi zanimljivi kontakti koji će sigurno doprinijeti daljnjem razvoju i širenju na međunarodnom tržištu.

Puni dojmova i inspiracije, već se veselimo sljedećoj APIMONDIJI, koja će se održati 2027. godine u Dubaiju.

To nam je peti sajam ove godine po različitim europskim državama, a krajem mjeseca sudjelujemo na još jednom, INDAGRA u Bukureštu (Rumunjska)!

  Galerija slika

  Novosti